poniedziałek, 15 lipca 2013

Why Larry is real

Na wstępie chciałabym podkreślić, że traktuję Larrego jako romance a nie BROmance. Dlaczego ? Przekonacie się jak przeczytacie..
Następną rzeczą jest to, że wszystko co znajdziecie na tym blogu to nie są moje 'odkrycia'. Jest to takie jakby podsumowanie wszystkich przeczytanych przeze mnie analiz na ten temat, których było naprawdę dużo.

Larry. Każda Shipperka i Directioner wie o kogo chodzi. Odkąd stałam się ich fanką nie wierzyłam w to, że są razem. Jednakże widziałam w nich coś takiego.. dziwnego. Z jednej strony próbowała sobie wmówić, że to są tylko przyjaciele, najlepsi przyjaciele tak robią, ale z drugiej strony widziałam różnicę między zachowaniem Harrego i Louisa a (na przykład) Harreo i Nialla. Od dłuższego czasu jestem już przekonana, że Larry istnieje a zaraz dowiecie się dlaczego.

Jeszcze jedno. Eleanor lubię, według mnie jest miłą, piękną i mądrą dziewczyną. Tak w sumie to nawet mi jej trochę szkoda.. Wie o wszystkim, wie, że musi maskować piękną, prawdziwą miłość, ma przez to wielu wrogów a na tt powstają takie akcje jak #everybodyhateEleanor a ona tylko wykonuje swoją pracę..

Dobra zaczynamy.

Więc skoro już mówimy o Elce. Spójrzcie na to zdjęcie. Jest to zdjęcie z lotniska, kiedy to zespół wyjeżdżał do USA w trasę koncertową na KILKA MIESIĘCY. Nie to, żeby coś ale kilka miesięcy to jednak dużo i wypadało by odstawić gitarę bądź dać komuś i pożegnać się ze swoją 'dziewczyną' jak człowiek a nie objąć ją jedną ręką (przypomnę Louis nie zobaczy jej przez KILKA miesięcy). Warto też podkreślić, że Lou pożegnał się z rodzicami i znajomymi w domu, BEZ paparazzi, dlaczego więc z Eleanor pożegnał się dopiero na lotnisku ? Zapewne na pokaz...


Jeżeli chodzi o ich związek, pozwoliłam sobie trochę ich poobserwować, szczerze mówiąc nie widzę między nami żadnej chemii (potwierdziła to nawet moja mama, kobieta która jest w związku która ma rodzeństwo które też już powychodziło za mąż, raczej wie co słowo 'miłość' oznacza). El i Lou męczą się swoim towarzystwem i to widać, według mnie są to po prostu dobrzy znajomi ale NIE para. Powinniście też zauważyć, że praktycznie na każdym zdjęciu jedno z nich patrzy się w stronę obiektywu, dobrze też jest zauważyć, że każde ich zdjęcie jest zrobione w bardzo dobrej jakości, nie są to zdjęcia robione telefonem czy aparatem przez fanki, są one robione przez fotografów. 


Porównajmy także zdjęcia El i Lou do zdjęć Dan i Liama kiedy myślą, że nikt ich nie obserwuje. 
                                     

     

         
 Różnicę widać prawda ? Kolejnym punktem jest bliskość, porównajcie sami


Swoją drogą jeśli mowa o Lanielle wszyscy wiedzą, że i Dan i Liam wciąż się kochają. W takim razie dlaczego się rozstali ? Odpowiedź jest prosta : Modest. Wydaje mi się (ale to jest moje zdanie), że coraz więcej osób zaczęło dowiadywać się o Larrym, najlepszym rozwiązaniem byłoby związać innego członka zespołu ze sobą żeby zrobić coś w stylu zamieszania. Ani Dan ani Liaś nie chcieli tego. Danielle zapewne miało już tego wszystkiego dosyć (w sumie nie dziwię jej się..) i postanowiła to skończyć. 

Trochę o tatuażu Harrego „I can’t change” („Nie mogę się zmienić”) Teraz opiszę wydarzenie z dnia 28 sierpnia 2011 roku, o którym chyba każdy shipper wie, ale nie każdy Directioner. Harry i Louis byli wtedy na Leeds Festivalu, który trwa kilka dni. Mieli wspólny namiot. Świadkowie twierdzą, że chodzili wtedy trzymając się za ręce i ogólnie zachowywali się jak para. Harry potem przez około rok nosił bransoletkę z tego festivalu, dopóki mu się nie zniszczyła. Nawet kiedy chłopcy byli na eleganckich galach Harry zdejmował wszystkie inne swoje bransoletki, ale tą zostawiał. Później, kiedy już mu się zniszczyła wytatuował sobie w tym miejscu właśnie słowa "I can't change" 


Wszystko wskazuje na to, że na tym festivalu wydarzyło się coś ważnego dla Harry’ego. Louis również kilka razy założył tą bransoletkę (mam plakat akurat z tej sesji, przyjrzałam się i jestem pewna, że to bransoletka z Leeds, tylko Lou miał fioletową, a nie czerwoną tak jak Harry)a także nosił koszulkę z tego festiwalu :Nagranie zaraz po tym festivalu :


Harry powiedział, że miał mięsień w dupie (okey Harry, jesteś bardzo szczery) -"I pulled a muscle in my bum". Chyba teraz nie ulega żadnej wątpliwości, że na tym festivalu chłopcy się kochali, być może pierwszy raz ponieważ ten festival tak dużo dla nich znaczy. Harry kiedyś powiedział, że gdyby nie był w zespole to chciałby być prawiczkiem. Tymi słowami nie tylko stwierdził, że już nim nie jest. "Gdybym nie był w zespole, chciałbym..."- ale skoro w nim jest to, znaczy, że cieszy się, że nie jest prawiczkiem. Czyli, że dzięki zespołowi poznał kogoś z kim przeżył pierwszy raz i zdecydowanie tego nie żałuje- hm, kogo? 

Jeszcze wracając do Leeds. Tego dnia chyba jakiś znajomy chłopców dodał ich zdjęcie na facebooka. Spójrzcie na komentarz Louisa:
Tak Louis, jesteś gorący haha. Ale chodzi o dwa ostatnie słowa: "my boyfriend". My boyfriend... MY BOYFRIEND. Tak, jak zwykle potraktujcie to jako żart...


Z kim Louis spędził Walentynki? Nie, nie z Eleanor, myślcie dalej. Tak, otóż to, z Harrym w restauracji w Paryżu. Potem akurat dziwnym trafem Harry przez kilka dni nosił jakiś pierścionek na palcu, a potem przestał. Hm, co to za pierścionek i dlaczego akurat od wtedy zaczął go nosić? Podejrzewam, że dostał go od Louisa.
 


Chciałabym także poruszyć sprawę piosenki "They don't know about us" pisali ją Harry i Louis. Chłopcy mogli wybrać sobie temat jaki chcieli, dlaczego więc wybrali akurat o zakazanej miłości ? Ważnym jest także to, że podobno gdy odsłucha się tą piosenkę od tyłu słychać ukrytą wiadomość, sprawdziłam to i co prawda trzeba się naprawdę dobrze wsłuchać ale gdy się wsłuchacie na pewno usłyszycie słowa takie jak "shut up", "belive it", "modest", "I'm sick with putting our little message out loud. Anyone want it?", "Harry is so in love, oh he needs acceptance", "Mystery girl who there's and knows it's not" 


Czy wy naprawdę tego nie widzicie ? Wasi idole cierpią a wy cieszycie się bo Lou i Elka byli widzieni na mieście. Otwórzcie w końcu oczy ! Nie rozumiem jak fani mogą nie zauważać, że Larry istnieje tym bardziej, że Harry naprawdę czasami nie może oderwać wzroku od Louisa. Chyba po prostu sami tego nie chcecie widzieć, ale dlaczego? Bo są tej samej płci więc to nie może być nic więcej niż przyjażń? 
Przyjrzyjcie się Harry'emu w Video Diary. Wtedy nie był jeszcze nie podpisali kontraktu z Modest więc nie musieli się tak bardzo kryć. Louis jeszcze specjalnie się z Harrym drażni. No chyba nie trudno tutaj w zachowaniu chłopców zauważyć podtekst seksualny. Louis patrzy na Harry'ego, Harry patrzy na Louisa. Lou wsadził sobie mikrofon pomiędzy nogi (robi to bardzo często, np. na koncertach) i przyssał się do butelki z wodą. Spójrzcie również na Harry'ego. To oczywiste, że jest to inicjacja robienia loda. Naprawdę? Naprawdę chłopcy myślicie, że nikt się nie zorientuje o co chodzi?

Tym razem bez użycia jakiś przedmiotów. Louis najpierw spojrzał wiadomo gdzie, a potem na Hazze, zaczął poruszać biodrami i wziął ręke za głowę (bez komentarza xd) Tutaj być może chłopcy się całowali tylko ochroniarz ich zasłonił :Tutaj macie gify, kiedy Louis miał erekcję na widok Harry'ego:
Tutaj najpierw Harry coś szeptał Louisowi, a potem on miał erekcję i jeszcze próbował to ukryć haha (przed Directioners nic nie ukryjesz Lou).Koce dopasowania, dla zakochanych :


Prawie pocałowali się na premierze filmu Faceci w czerni 3


Zazdrosny Louis :Zazdrosny Harry :
 

"konto zawieszone" Szczerze mówiąc nie dziwi mnie to.. GOOD JOB MODEST.
To jest dziewczyna (POLKA) która napisała 'Jeżeli Harry i Lou są razem klaśnij w dłonie'
Tutaj macie gif gdzie Michael klasnął, od razu po 'dodaniu' i odczytaniu tweeta tej dziewczyny
KLIK

Wychodzi na to, że Larry jest prawdziwy, jak już pisałam jeszcze w sierpniu 2011 roku oni zachowywali się publicznie jak para. Jakoś miesiąc później pojawiła się Eleanor, która jest zwyczajnie przykrywką. Zauważcie, że pomiędzy tą dwójką nie ma żadnej chemii, są bardziej jak zwykli znajomi. Teraz spójrzcie na to zdjęcie:

Z tym zdjęciem było tak, że nagle trafiło do netu, a Eleanor stwierdziła, że to ktoś jej się włamał na pocztę i ono nie miało pojawić się Internecie, miało być prywatnym zdjęciem.Później Eleanor sama dodała na instagrama 'oryginalne' zdjęcie.


Eleanor. Ramie jest inaczej ustawione niż ręka niżej- ta którą obejmuje Lou (mam nadzieje, że zrozumiecie o co mi chodzi).

Drugą rzeczą jest to, że Louis jest inaczej zbudowany, jest nieco grubszy. Inne jego zdjęcie:


Trzecią rzeczą jest to, że El ma tu nieproporcjonalnie długą rękę. Została ona specjalnie wydłużona po to, aby zakryć pępek "Louisa". Spójrzcie jak bardzo jest długa kiedy opuści się ją do dołu:Okazuje się jednak, że Eleanor znów kłamała, ponieważ to zdjęcie nie jest prawdziwe, a jest to zwyczajny photoshop, wykonany zapewne przez management. To 'włamanie' na pocztę i wypływ tego zdjęcia do netu było zaplanowane, jak wiele innych rzeczy. Na tym zdjęciu jest Justin Bieber, a nie Lou, a ciało Elki to zapewnie jakaś przypadkowa, doklejona modelka. Dowód:


Jeśli ten związek byłby prawdziwy to Eleanor nie miałaby powodu dodawać ich zdjęcie wykonane w photoshopie, aby pokazać jacy to są szczęśliwi.

Skupmy się teraz trochę na Modest. Zauważcie, że kiedy Eleanor i Louis gdzieś razem wyjdą to potem mamy bardzo wiele ich wspólnych zdjęć w bardzo dobrej jakości co świadczy o tym, że były robione przez paparazzi. Kiedy Zayn i Perrie lub Liam i Danielle kiedy jeszcze ze sobą byli wyjdą gdzieś do netu przeważnie trafiają jedynie zdjęcia zrobione przez fanów (Zayn i Perrie mieli tylko raz taką widać, że ustawianą, sesyjkę z tą hulajnogą i gdzie się całowali, to widać, że to było na pokaz - być może ten związek jest prawdziwy, nie mam pojęcia co o tym myśleć, ale chciałabym, bo lubię Perrie lecz z pewnością management chce skorzystać z okazji i wypromować Little Mix w ten sposób, ponieważ z dziewczynami też mają kontrakt, a Dan i Liam może mieli najwyżej  kilka razy zdjęcia zrobione przez fotografów, ale to z pewnością nie z ich inicjatywy i nigdy nie było tak, że z jednego dnia mieliśmy ich zdjęć kilkaset, tak jak w przypadku Lou i El). To działa na takiej zasadzie, że oni od czasu do czasu wychodzą gdzieś na pokaz, a specjalnie wynajęci fotografowie robią im zdjęcia, potem te zdjęcia widzimy my i wierzymy, że związek Lou i El jest prawdziwy. A i jeszcze coś wspomnę. Pamiętacie to całą wycieczkę Louisa i El do Francji? Pamiętacie jak wiele było zdjęć z lotniska? Nie chcę nic sugerować, bo nie wiem czy te zdjęcia zostały zrobione w Anglii czy we Francji, ale jeśli we Francji to coś jest nie tak. We Francji jest bardzo, ale to naprawdę bardzo zaostrzone, surowe prawo, więc paparazzi nie mogą nikomu robić zdjęć bez jego zgody, ponieważ potem są albo duże kary, albo i nawet grozi więzienie. Tam jest takie prawo, że każdemu należy się swoboda i nie wolno celebrytom robić zdjęć, dlatego nikt by aż tak nie ryzykował. Więc jeśli te zdjęcia z lotniska zostały zrobione we Francji to jednoznacznie wskazuje na to, że fotografowie musieli być wynajeci (zapewne przez Modest), a oni musieli wyrazić zgodę na robienie im zdjęć- czyli wszystko było na pokaz. Tak samo było ze zdjęciami z igrzysk olimpijskich, było ich starsznie dużo i z pewnością były robione przez paparazzi. Już nie pamiętam czy ktoś jeszcze był na tych igrzyskach, jedynie wiem, że z pewnością raz był Niall. Hm, dlaczego nie mamy ani jednego jego zdjęcia z igrzysk? Nawet zdjęcia ze sklepu Louisa i Elki są wysokiej jakości co świadczy o tym, że zrobili je im paparazzi.
Eleanor jest zwyczajną brodą, ona nie jest w związku lecz w pracy. Zauważyłam jedną rzecz, która, wydaje mi się powinna być przydatna, jest wiele osób które shippują Zarrego czy Zialla itp. dlaczego tego nie chcą tak zatuszować ? Dlaczego starują się tak bardzo zakryć ich związek, TYLKO ich ? Dlatego, że Larry jest prawdziwy. A dlaczego nie pozwalają im powiedzieć prawdy ? To proste. Modest ma z nich na prawdę dobrą kasę, w końcu One Direction jest najpopularniejszym boysbandem. Gdyby świat dowiedział się o tym, że są innej orientacji nie oszukujmy się stracili by trochę fanów, co niesie za sobą mniejszą kasę, zostali by tylko Ci prawdziwi fani, Ci którzy będą z nimi po mimo wszystko. 

Teraz wam dokładnie udowodnię, że oni są kontrolowani przez Modest.
Tu macie zdjęcie Katie Ray (David-  najwyraźniej wyszła za mąż i zmieniła nazwisko, jest obecnie w ciąży), która jest pracownicą managementu:


Co do tego, że pracuje dla Modest nie ma żadnych wątpliwości. Po pierwsze kiedy wejdziecie na jej Twittera (który jest od jakiegoś czasu chroniony, więc jej tweetów już nie da się zobaczyć) w bio jest link do strony Modest Management. Po drugie sama to potwierdziła:

To, że jest związana z One Direction również nie ulega żadnej wątpliwości:

Tu macie opisane czym się zajmuje:Najprawdopodobniej ona jest takim kimś kto kontroluje zespół oraz Twittera, Facebooka, Tumblr (management czyta wiele rzeczy, które piszą fani, oni wiedzą co my wiemy). Zauważcie na ile tweetów chłopców odpisywała, ona dokładnie przegląda ich konta (zapewne ma też do nich dostęp). Np., tutaj Louis zareklamował tą kobietę- Dianę Vickers, która brała udział w X Factor w 2008 roku, a ona mu odpisała, że dobra robota (jak widać chłopcy robią reklamę wielu ludziom, zapewne też Strasburcks- Lou mówił, że nie lubi kawy, a jednak ciągle tam razem z El chodzi, przez jakiś czas coca coli, teraz pepsi czy Yorkshire Tea)


Jeśli nie wierzycie, że Modest ma dostęp do Twitterów chłopców to spójrzcie na to:Modest Management ma podpisana umowę również z Little Mix czy właśnie Ollym Mursem (ogólnie jak już wspomniałam z ludźmi z X Factor). Katie Ray sama na powyższym sceernie przyznała, że Olly dodał jakiegoś tam tweeta, a ona go edytowała. Ma dostęp do konta Mursa- do naszych chłopców zapewne też.
A teraz spójrzcie na to:Ktoś z Louisa konta dodał te dwa tweety, z pewnością z komputera lub laptopa (web). Ale Liam trzy minuty przed tym pierwszym tweetem Louisa dodał jego zdjęcie i napisał, że śpi. W dodatku chłopcy byli wtedy w samolocie, więc Liam dodał ten tweet z iPhona. A jak wspomniałam tweety Louisa zostały dodane z komputera lub laptopa- Lou nie mógł tego dodać, bo był w samolocie, a w dodatku zrobił sobie drzemkę. Jeszcze na dowód tego, że oni czytają różne rzeczy, które piszą fani opiszę wam pewną sytuację sprzed około miesiąca. Akurat tego dnia nie poszłam do szkoły więc siedziałam na tumblr. Rano zaczęła się afera, ponieważ krążyło pewne zdjęcie, na którym dziewczyna bardzo podobna do Eleanor robiła jakiemuś facetowi na parkingu dobrze (oczywiście niedługo później znaleziono drugie zdjęcie i okazało się,  że jest to całkiem inna dziewczyna). Ale chodzi o to, że ta afera naprawdę nie trwała zbyt długo i zaraz niedługo pojawił się wpis na tt El, że jeśli dziewczyna ma podobne włosy to nie znaczy, że jest to ona.

Był to ranek, więc to dziwne, że El już wstała i od razu trafiła na to zdjęcie. Jestem prawie pewna, że ten wpis nie dodała ona tylko ktoś z Modest, kto ma dostęp do jej konta, aby to wszystko ucichło. A skąd się o tym dowiedzieli i to naprawdę dosyć szybko? Najwyraźniej przeglądali tagi na tumblr o Larrym i Elounor- wiedzą co my wiemy.
Wracając do Katie Ray David, większość z was widziała ją parę razy na zdjęciach, tylko nawet nie zwróciliście na to uwagi (ma tu okulary, inną fryzurę, inny makijaż, ale po rysach twarzy, nosie i ustach można rozpoznać, że to ona):


Jeśli ten związek jest prawdziwy to dlaczego na romantyczną wycieczkę do Francji jedzie z nimi jakaś kobieta i w dodatku udają, że się nie znają? To jest dziwne. Dlaczego ciągle jest gdzieś w pobliżu? Dlaczego kiedy oni na igrzyskach olimpijskich się ‘całowali’ (ten pocałunek wyglądał strasznie sztucznie, po pierwsze El spojrzała czy fotografowie robią im zdjęcie, a po drugie Louis całował ją w brodę, a nie w usta) ta Katie przyglądała się im? A wiecie co zapewne sobie wtedy myślała? „No właśnie, róbcie dokładnie tak jak się umówiliśmy”- takie tam moje przypuszczenia. A mężczyzna, który był z nią robił Louis'owi i El najprawdopodobniej zdjęcie.

Miałam tego nie dodawać ale cóż...
Fioletowe dildo na kanapie podczas spotkania Hazzy, Lou i Stan'a: KLIK 1:05

Wagner (uczestnik XF 2010) tweetnął "Dobrze, że wasze oczy widzą, a uszy słyszą." do shippera Larry'ego: KLIK

Louis nie raz miał malinki na szyi gdy El przy nim nie było
Niezbyt sekretne trzymanie się za ręce/dotykanie podczas wywiadu w Szwecji :Nie tak dawno w necie pojawił się ten artykuł : KLIK
Jestem pewna, że to nie Louis to powiedział. Większość takich artykułów jest nieprawdziwa. Tego dnia, kiedy pojawił się ten artykuł Lou napisał na tt, że nie czuje się zbyt dobrze (kto miał się domyślić o co chodzi, ten się domyślił, shipperki Larry’ego się  na niego nie obraziły, bo my wiemy, że to nie on nazwał nas fałszywymi fanami) :Tego samego dnia, kiedy wyszedł ten artykuł o nieprawdziwych fanach Niall dodał tweeta, w którym napisał, że my nie jesteśmy fanami, my jesteśmy Directioners:


Zbieg okoliczności? Dobra, żyjcie dalej w błogiej nieświadomości. Tak przy okazji: nie mówcie, że Louis się zmienił, nie mówcie, że zachowuje się jak idiota. On się nie zmienił, to cały czas nasz wariat Tomlinson, ale przy okazji tak samo jak reszta wrażliwy chłopak. Z pewnością cholernie go to wszystko boli, ale bierze wszystko na siebie i to on ciągle zaprzecza, chroni Harry'ego, który nie umie kłamać. Większość fanów myśli, że jest już inny, że zachowuje się inaczej, ale to nieprawda. To cały czas ten sam Louis. Dlaczego nigdy w wywiadach nie zachowuje się tak jak na twitterze? Bo to nie on robi te afery na tt. Kiedy już kiedyś wszystko wyjdzie na jaw to znowu jemu najbardziej się oberwie, bo to on najbardziej zaprzeczał i to on związał się z Eleanor. Naprawdę robi mi się przykro kiedy sobie wyobrażę tą całą aferę, która zapewne będzie kiedy Larry się ujawni, bo przecież kiedyś to zapewne nastąpi.
Może trochę o romansach Harry'ego i o robieniu z niego na siłę męskiej dziwki. Kiedyś pojawił się artykuł o tym, że niby Harry przespał się z 410 kobietami w ciągu roku (rok trwa 365 dni, więc czasem musiałby z dwoma w ciągu doby, a w dodatku przecież w tym czasie była trasa koncertowa przez co był zajęty i w ogóle to jest prawie, że niewykonalne- management robi wszystko, aby ukryć gejostwo tej dwójki). Kobiety, które miały z nim niby romans dostały niezłą reklamę, a Harry większości ludzi kojarzy się z kobieciarzem, prawda? Tylko, że on jest najprawdopodobniej gejem i skoro zapewne pierwszy raz przeżył z Louisem (Leeds) to zapewne nigdy nie kochał się z żadną kobietą (no raczej, że go nie zdradził). Eh Harry ma taki, a nie inny wizerunek, szkoda, że tak mało jest w nim prawdy. Zauważcie, że uwierzyliście we wszystko co nam usilnie wmawia management, jednak dobrze wykonują swoją pracę. Nie bądźcie aż tak naiwni.

Co do romansów Hazzy to podam wam przykłady.

Caroline Flack- od niej się zaczęła ta reputacja Hazzy, bo skoro niby spotykał się z jedną straszą babką to zaraz ma niewiadomo jakie doświadczenie i leci na 40 latki... Management ciągle próbuje utrzymać taki wizerunek Harry'ego (ja nie wiem, czy tam pracują idioci? W dzisiejszych czasach lepszy jest taki wizerunek niż wizerunek geja...). Tak naprawdę nie wiem do końca jak było, ale myślę, że Harry się z nią przyjaźni i ona ma świadomość, że Larry istnieje, a ten związek nigdy nie był prawdziwy. Kiedyś sobie żartowała, że Nick Grimshaw i Harry spali ze sobą (tylko przypadkiem nie bierzcie tego na serio haha). Osobiście ją lubie :) Co do Nicka- jest on gejem i myślę, że oni spędzają ze sobą tak dużo czasu, bo się przyjaźnią i Nick tak jakby przygotowuje Hazze na ujawnienie się.

Emma Ostilly- pamiętacie? Harry się z nią całował. Siostra Hazzy, Gemma sama przyznała, że to wszystko było dla reklamy, a Emma przyznała, że Larry istnieje.
Jakoś pare tygodni temu jak zwykle po wielu momentach Larry'ego było zamieszanie. Po pierwsze management tworzył jakieś plotki o romansie Harry'ego z Taylor Swift, po drugie Eleanor i Louis mieli rocznicę (która już kiedyś była, coś się im chrzani), po trzecie kolejna dawka emocji na twitterze. Znów Louis, a raczej ktoś z jego konta kogoś zablokował, znów były jakieś słodziutkie tweety Lou i El, ogólnie ponownie zdarzyło się to samo, co już nieraz.

Spodziewajcie się, że wszystko co tu opisałam wydarzy się ponownie znów, znów i znów. Larry najprawdopodobniej ujawni się dopiero wtedy kiedy umowa z Modest się skończy. Tak, uważam, że oni już naprawdę cierpią i na tą chwilę gdyby nie to wszystko to byśmy już dawno wszyscy wiedzieli o ich związku. Ostatnio widać jednak, że chłopcy tak jakby zaczęli się buntować (gdzieś tak od pojawienia się tych tweetów, że Larry to bzdura). Hm, tak się czasami zastanawiam czy te wszystkie tatuaże i momenty Larry'ego nie są specjalnie i czy ta dwójka nie chce przypadkiem nas, fanów nakierować na to, że naprawdę są w sobie zakochani. Skoro nie mogą powiedzieć tego wprost to jest to całkiem możliwe. Niektórzy mimo to i tak nie zauważają pewnych rzeczy...

Hymm... Wiedzieliście, że Louis nie chodzi z jedną dziewczyną a z trzema ? Tak, tak z TRZEMA (oh, ten nasz Lou ma branie)
wszystko jest z tego oto TL -->KLIK

Wierzycie w Elounor?
Wyznajecie Larrego?

Mam dla was coś ciekawego.

Hmmm, to Eleanor? KLIK
Zdziwię was, bo to nie Eleanor. Bardzo podobna, nawet na drugim planie widać Louisa i zdjęcie robione było niedawno. Ale to NIE Eleanor. To Gretchen Calder.

Eleanor ma 2 siostry bliźniaczki, czyli istnieją TRZY ELEANOR: Eleanor, Christina (Tina) i Gretchen.
Są do siebie bardzo podobne, ale można wychwycić kilka różnic, szczególnie w twarzy i znakach szczególnych.

ZOBACZCIE KLIK
Są różnice, nie? Gretchen wygląda na najmłodszą i nie ma szerokich oczu jak Christina i Eleanor.

TO GRETCHEN (z prawej, a z lewej Eleanor) KLIK
TO ELEANOR https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcQrmv0dGvBEJ5f9JFfx_s6mXVEHJ1duvjgvS3-TM4VzbRazLV1e

Po prawo jest Eleanor, po lewo Tina KLIK

Najciekawsze jest to KLIK

W dodatku jedyna Eleanor ma lekkiego 'garba' na nosie.

ZOBACZCIE KLIK
Pierwsze zdjęcie nie wiem po co jest, jego nie bierzemy pod uwagę. Patrzymy na drugie. To CHRISTINA. Trzecie - Eleanor i czwarte - Gretchen.
Można je odróżnić bardzo łatwo.

Eleanor miała jeszcze przed związkiem z Lou tatuaż na dłoni - mały krzyżyk. A tu? KLIK

ELEANOR KLIK

Patrzcie! Znalazłam w necie chyba najciekawsze zdjęcie: KLIK
Przyjrzyjcie się uważnie! Dziękujemy za zbliżenie tego zdjęcia! Dokładnie widać, że to któraś z sióstr (zobaczcie czerwone kółko, po lewo za fleszem). Za Louisem i Eleanor wisi lusterko i widać odbicie osoby robiącej to zdjęcie.

TO ELEANOR KLIK

TO JUŻ CHRISTINA KLIK

A TO GRETCHEN

PATRZCIE NA TO!
Na tym zdjęciu ELEANOR jest niższa niż Louis KLIK
A TU WYŻSZA/RÓWNA Z NIM! KLIK
Ma buty na niskim obcasie, więc niczego nie można zaprzeczyć. Tylko, że to Christina.

Na koniec macie jeszcze trzy porównania TRZECH RÓŻNYCH dziewczyn a zarazem sióstr, które rzeczywiście różnią się od siebie. KLIK Od lewej: Gretchen, Eleanor i Christina.

Nie wiem jak wy, ale ja już nie wiem co jest prawdą. Louis 'chodzi' z trzema innymi dziewczynami.
Gdyby nie analizy fanów dalej wszyscy myśleliby, że Eleanor jest jedna, a zarazem kilka.

***

Jedna z Directionerek była na koncercie 1D ,a potem na spotkaniu z chłopcami. Gdy podeszła do Louisa przytuliła go, a potem wzięła go na bok. Spytała się go czy Larry jest prawdziwy. Myślała, że ją odepchnie, coś jej odpowie. On podobnież rozejrzał się, spojrzał na Harry'ego i uśmiechnęli się do siebie. Potem Lou objął tą dziewczynie i szepną jej do ucha "soon" tzn. niedługo...

Dziękuję dziewczynie która to napisała. Kobieto KOCHAM CIĘ !

TwitLonger - KLIK

Chodzi tu, o wszystkie znaki jakie daje nam Larry.
Te ostatnie dni, były koszmarem dla Larry Shippers.
Niektóre z ich kont zostały zawieszone, dezaktywowane. Większość z nich straciła zaufanie do Larrego,a na koniec wszyscy cierpieli. 
tak, te ostatnie kilka dni były prawdziwym piekłem. 
Nie możemy winić tych, którzy odeszli, nawet jeśli prawda boli my do tego dojdziemy. 
Z powodu tweetów Louisa najbardziej zaczęłam wątpić w Larrego, ale ja wam dowiodę jeszcze raz, że larry jest prawdziwy.
Momenty euforii jakie są na twitterze, są prawdziwe, prosto z serca. Nie dlatego, że mamy nowy dowód na istnienie larrego tylko, że wiele rzeczy działo się na naszych oczach od początku, tylko po prostu byliśmy zbyt ślepi aby dokładnie odczytać te znaki. 
Ale to już minęło, otworzyliśmy oczy i teraz mamy zamiar otworzyć twoje.
No to jedziemy. 
Na początek powinieneś wiedzieć, że chłopcy posiadają kontrolę nad swoimi wideoklipami. nie zastanawiaj się dlaczego, bo to z powodu zwykłej umowy. Mnóstwo gwiazd ma podobnie. 
w wideo One Direction - Little Things - Behind The Scenes, niektóre rzeczy prawdopodobnie do ciebie nie dotarły.

Nie widzisz nic, prawda? Jeśli jednak dobrze odczytasz znaki tam zawarte, możemy stwierdzić, że została tak wykryta wiadomość. 

O.Y.E.A.T.T 
był zamiar wyjaśnienia znaczenia tych liter a one oznaczają "One year Eleanor and the Tommo." wywal to gówniane zdanie ze swojej głowy. Pierwsze co możemy powiedzieć, to to, że te litery skierowane są do Harrego KLIK i Lou KLIK
One Year Eleanor And The Tommo idzie w zapomnienie, teraz te litery mają nowe znaczenie. 
Dali nam litery. Ale w niewłaściwej kolejności. Oni nie chcieli powiedzieć, że larry jest prawdziwy, bo to byłoby za łatwe do odgadnięcia. 
Kolejność liter była zła, i teraz nasza kolej aby je zrozumieć.

A.T.E.O.T.Y 


" At The End Of The Year " 
A co się stanie pod koniec roku 2013
Koniec umowy One Direction z Modest.
Wszyscy wiemy, że Modest zarządza grupą i podpisano kontrakt aby zapobiec temu, że Harry i Louis pokazywaliby się oficjalnie razem.
Jest napisanie czarno na białym z podpisem pięciu chłopców.. Harry i Louis nie mają prawa być razem,a każdy członek zespołu musi dochować tajemnicy.
Dla wszystkich, którzy nie chcą uwierzyć, że Modest zapobiega bycia ich razem. Chcieliśmy porozmawiać o innej grupie. Wiedzieliśmy o tym od dawna, ale dopiero teraz o tym rozmawiamy.
Union J. a w szczególności Jaymi.
Modest zarządza wszystkimi wokalistami i zespołami występujących w XfactorUK.
Ostatnio xfactoruk postanowił zakończyć współpracę z Union J. 
Dlaczego?
Jaymi z Union J był homoseksualistą i dużo osób o tym wiedziało, ale mieli niby ta sama umowę co 1D więc musieli się ukrywać i chłopcy (Josh JJ & George ) musieli dochować tajemnicy
Modest zrobił dokładnie to samo z Jaymim co z Harrym. 
a teraz ich kontrakt z Modest kończy się.
Jaymi pokazuje się w innym świetle. 


Artykuły i tweety union j są na to dowodem. Jaymi mógł się ujawnić tylko wtedy kiedy będzie wolny od modest.
( tweet o Jaymim i jego orientacji KLIK)

tak samo jest w przypadku Larrego, oni mogą się ujawnić tylko kiedy będa wolni od modestu. 
kiedy kończy się ta umowa?
koniec 2013. 
" At The End Of The Year " . 
nadal masz wątpliwości po tym, co ci powiedzieliśmy?
Okey. przyjrzyjmy się little thnigs.
utwór napisany przed fantastycznego Eda.
Nie będziemy analizować całego tekstu, ale Ed nie napisał nic przypadkowo, przede wszystkim w wersach dla Larrego. 
Wersja Louisa.
You can't go to bed without a cup of tea

nie możesz pójść do łóżka bez filiżanki herbaty
And maybe that's the reason that you talk in your sleep.

I może to dlatego mówisz przez sen
And all those conversations are these secrets that I keep
I te wszystkie rozmowy są sekretami, które skrywam

Though it makes no sense to me.
Mimo, że nie mają dla mnie sensu

Ok. analizujemy, 
" nie możesz pójść do łóżka bez filiżanki herbaty."
spójrz na to KLIK 
wszystko jasne.
teraz 
"I może to dlatego mówisz przez sen"
Ta część jest mniej oczywista, mieliśmy to wiedzieć, znam bardzo dobrze chłopców i wiemy, że mówi przez sen.

- Fakt 47 KLIK

- Fakt 48 KLIK

- Fakt 44 KLIK

Nie będziemy podawali wszystkich linków, ale myślę, że powoli zaczynasz wierzyć. 
Harry mówi we śnie.
Końcówka
"I te wszystkie rozmowy są sekretami, które skrywam"
Harry nie może zasnąć, bez filiżanki herbaty i mówi przez sen.
Louis trzyma to wszystko co, Harry powiedział.
----> spędzają razem noce.
"Mimo, że nie mają dla mnie sensu"
Musisz zdawać sobie sprawę, że większość nie rozumie co mówi harry. mam na myśli, patrz na jego tweety. Teraz wyobraź sobie, co on mówi podczas snu... Nic sensownego.

Okej, teraz wers Harrego. 

I know you're never loved the sound of your voice on tape,
Wiem, że nigdy nie lubiłaś brzmienia swojego głosu na kasecie

You never want to know how much you weigh.
Nigdy nie chciałaś wiedzieć, ile ważysz

You still have to squeeze into your jeans,
Nadal musisz wciskać się w swoje dżinsy

But you're perfect to me.
Ale dla mnie jesteś idealna

zaczynamy:
"Wiem, że nigdy nie lubiłaś brzmienia swojego głosu na kasecie" 
Pamiętasz kiedy Lou był prześladowany w sieci, za jego głos a mama go broniła? tak.
nie damy wam wszystkich linków do ludzi nienawidzących głosu Louisa.
przeczytajcie zwycięzca xfactorauk 6 lat temu: KLIK

Nie będziemy dużo mówili o tej cześci, ale mnóstwo ludzi skrytykowało głos Lou, dlatego nie jesteśmy zaskoczeniu że Lou nie lubi swojego głosu. tyle.

"Nigdy nie chciałaś wiedzieć, ile ważysz
Nadal musisz wciskać się w swoje dżinsy"
Były plotki, które mówiły, że Louis ma kompleksy.. czuje się źle w swoim ciele ukrywając swój brzuch i takie tam

i ostatnia część: 
"Ale dla mnie jesteś idealna" 
Larry moments w czystej postaci. 


Wiemy, że Ed miał 17 lat jak to napisał. 
Z wersie Harrego, nie wiemy czy zostało coś zmienione, to są tylko przypuszczenia.
Z drugiej strony, wers Lou został zmodyfikowany przez Eda, i to jest pewne.

Wszyscy wiemy, że Ed jest przyjacielem Harrego. Istnieje zbieg okoliczności, ale istnieje tez granica. 
Daliśmy wam dowód, że każdy wers Lou jest poświęcony Harremu. Tak więc niezależnie, czy Ed jest Medium, on naprawdę przekształcił ten tekst, 


widzieliśmy już behind the scenes, rozmawialiśmy o tekstach, literach a teraz o samym filmie little things. 

Mówiliśmy, że management nie ma wpływu na wideo i kontrolowania chłopców. 
Co wyjaśnia to wspaniałe spojrzenie Harrego na Louisa w 3:24 podczas "it's you' 
ta rzecz jest tak widoczna, że od razu rzuca się w oczy.
jest tu bardzo dużo takich małych znaków. 

Ok, powracamy do liter. 

Tylko Louis i Harry mieli je umieszczone na instrumentach. 
te litery były o końcu umowy z Modest. ale w szczególności ujawnieniu Larrego. 
Wiemy, że Harry nie jest dokładny w tym co mówi, nie rozumie sensu tego, co sam mówi. 

" At The End Of The Day " 
Nic dziwnego?
Spójrz.
" At The End Of The Day " 
teraz pomyśl o tekście little things, a w szczególności na wers Lou.
Spotkać się w nocy.
Na koniec dnia, w końcu jesteśmy sami.
Na koniec roku wszyscy będą wiedzieć.

Porozmawiajmy o liczbie 17. 
- numer lou w xfactorze: 155204 
1+5+5+2+0+4=17
- istnieje 17 piosenek na TMH
- """""""""""""""""""rocznica"""""""""" Louanor 17 listopada.
- cała 'Larry drama' w ostanich miesiącach wrzesień, październik, listopad wydarzyła się 17.
- rozmiar nogi lou 17
- Behind the scenes little things wyszło 17
- ulubiona liczba harrego 17
ed napisał LT w wieku 17

Chcieliśmy wyjaśnić 
rocznice Louanor 17 listopada. 
to nie była ich roznica.
proste. 
to było słodkie kłamstwo management. 

<<<tu jest test o Lanielle, ale nie będę go tłumaczyć, bo jest dość długi, poza tym chodzi między innymi o to, że Liam jest zawsze szczęśliwy kiedy ktoś wspomina o zakończeniu umowy, bo będzie mógł być znów Danielle a Modest nie będzie mieć na to wpływu.>>>>

Udowodniliśmy, że 17 listopad to nie była rocznica Louanor.
Jeśli Louanor jest prawdziwe... to dlaczego kłamstwo było tak ogromne?o co chodzi?
Chodzi o to, że wszystkie rzeczy z Larrym posunęły się zbyt daleko. Zbyt wiele osób wie. Ale oni wiedzą jak sobie z tym radzić. ale nie robią tego za dobrze, tworząc fałszywe daty.
Louanor jest udawany od samego początku. ojciec El działa w Modest, matka pracuje w modzie, a ona jest przykrywką dla larrego, jak niestety wiadomo. Jak wiesz, nie możemy mówić tu wszystkiego, gdyż ostatnio Modest kontroluje wiele wpisów na ten temat. Potrzebowaliśmy do tego fałszywego konta aby dostać niektóre informacje. 
ojciec Eleanor nazywa się Murray Calder. Zaczął swoje życie zawodowe w przemyśle szkockiej whisky. Wystąpił w mediacom, edimbourg we wrześniu 2006roku. Murray pracuje dla Mediacom, a Viacom, MTV, Nickelodeon a także w agencji SYCO związaną z Simonem Cowellem. To jest dowód, że obie agencje między 1D a Murray są powiązane.


Mama el pracuje dla next model management. 
tutaj jest cała chronologia. 

Murray zna Simona a co jest lepsze dla czyjeś córki jak nie powiązanie z dwoma najbardziej znanymi członkami zespołu.? nic.
Tym wszystkim udowodniliśmy, że to Nie przed Harrego Lou i El się poznali. 
To było kłamstwo. 
a po co kłamać, jeśli się nie ma nic do ukrycia?

Dlaczego nie można było od razu powiedzieć, że tata El zna Simona i że to dzięki temu poznała chłopców?
Dlatego kłamstwo musiało być tak ogromne?
El także pracuje dla Modest.
Niestety nie znamy dokładnej daty chodzenia el z Lou 2 październik 2011. nie mamy jak tego udowodnić, ale mamy co innego. .
jak wiesz, Harry jest bardzo inteligenty i trzeba umieć czytać jego tweety. z których można wyczytać mnóstwo rzeczy,
2 październik 
wróćmy do tej daty, po tych wszystkich spekulacjach które pojawiły się po rocznicy Louanor. Weźmy pod uwagę tweet Louisa: 

KLIK 
w tym czasie harry rt tego tweeta. 


data? 2 października. Z tego możemy wywnioskować, że Eleanor zaczęła swoją karierę jako przykrywka dla larrego. 2 październik to szczególny dzień dla Larry shippers.

po czasie harry tweetnął to:

Zawsze wiemy, że tweety Harrego są nie zrozumiałe, Przepraszam?
tweety Harrego sa nie zrozumiałe dla tych, którym nie chce się szukać szczegółów. tweet został dodany dokładnie 2 września, miesiąc przed rocznicą... Harry jest bystry, więc napisał to miesiąc wcześniej. 
tata Eleanor pracuje dla Viacom, Modest pracuje dla viacom. Simon i Murray są powiązani.
<<< tutaj jest nagrane i przetłumaczone wideo liama i Zayna jak o tym mówią, niestety link ten nie działa, więc nie widzę sensu przesyłania wam goo>>>>>

Wreszcie przechodzimy do tego, o co większość ludzi nas pyta. 
znaczenie tatuaży Harrego. 

- 17 Black KLIK
17 black jest to nazwa restauracji około godziny jazdy od Londynu. 

- Gwiazda 
w społeczności gejowskiej, gwiazda taka oznacza, że jesteś pewny swojej seksualności. Gwiazda pusta nie oznacza, że jesteś gejem, ale zamalowana już tak. 
( tutaj jest zdjęcie gwiazdy Jaymiego KLIK)

- Won’t Stop ‘Till We Surrender 
to zdanie pochodzi z piosenki, która opowiada o walce w związku w którym nie chce się poddać, bo kochasz druga osobę. KLIK
podobno ta piosenka, znaczy wiele dla harrego. 

- hi. 
przypiszczamy, że te słowa były pierwsze jakie Lou skierował do harrego w Xfactor closets. to pismo z tatuażu jest takie samo jak Louisa. 

- I can't change
pierwsza myśl jaka przychodzi nam do głowy, to to, że Harry odnosi się tu do swojej seksualności.nie ważne co każde mu management on postanie w miłości z Lou.
tu widzimy, że tatuaż ten, został zakryty, ponieważ nie podobało się to management. 

- wieszak
pierwsza reakcja jest taka, że jest on w szafie. inna hipoteza, bardziej trafna, to taka, że Harry jest sterowany jak marionetkami management robi z nim co chce. 
grupa homoseksualistów miała takie tatuaże w latach 80. 


-kłódka KLIK
On jest zablokowany. dzięki management, a klucz symbolizuje, że ktoś jest gotowy otworzyć jego serce. 

- klatka dla ptaków
Harry znajduję się w roli ptaka, nie ma własnej wolności. 
louis, jego ptaki sa uwolione KLIK

- maski 
pokazują jakie role ma grać, gsy znajduje się publicznie i gdy jest sam. 

- Things I can / Things I can't 

' things i can' jest na prawym ramieniu. nie może zrobić nic.
'things i can't' jest na lewej ręce. Tam są wszystkie jego tatuaże.
Wszystkie pokazują, jego miłość do Louisa.

porozmawiajmy teraz o piosence Read all about it.
jest to bardzo specjalny utwór dla Larrego. Oni bardzo kochają tą piosenkę, zawsze jest częścią listy odtwarzania gdy są w radiu. 

Spójrz na teskt: KLIK
( ta piosenka ma tekst po francusku, bo z tego języka jest tłumaczona, ale jak wiadomo tekst ten znajduje się na tekstowo)

Nie trzeba nic wyjaśniać.. ta piosenka mówi sama za siebie.
Tweety mogą sprawić, że w to wątpisz.. ale ich skóra, piosenki, zachowanie, oczy.. dzięki Harremu i Louisowi wiemy, że oni są głęboko w sobie zakochani. 

A moment , A Love , A dream , A laugh , A kiss , A cry , our rights , our wrongs ... A Moment . " 


" And all those conversation are the secrets that I keep 
You're perfect to me " 


" Baby they don’t know about,
They don’t know about us. But I wanna tell 'em.
I wanna tell the world that your mine " Nie zatrzymasz mnie, nie poddam się. 
Na koniec dnia
na koniec roku wszyscy będą wiedzieć. "

Nie poddawaj się.. Harry i Louis nie zawiedli nas..
nie liczy się to co management może ukryć.. to nie ma znaczenia. Wiem co się stanie w tym roku. My już znamy prawdę. 

Żyjemy w piekle, przez ostanie dni, a to jeszcze nie koniec. 


At The End Of The Year .................

Harry zmienił tekst Gotta Be You na 'I love to kiss Lou' KLIK

Na teledysku do "One way or another"  Lou ma na bluzce Harre'go (awww to słodkie :3) 

Jak wiadomo kiedyś Harry i Louis mieszkali razem, ponieważ Harry był niepełnoletni i z powodu zespołu musiał się przeprowadzić do Londynu. Później podobno pomieszkiwał u Lou (fryzjerki i makijażystki chłopców). Osobiście sądzę, że ta dwójka nadal mieszka razem. Często chłopcy mówią, że tak naprawdę to nikt nie wie gdzie oni mieszkają i Louis z Harrym się uśmiechają. A teraz spójrzcie na ten wywiad z Niemczech: 
 Najpierw Zayn szeptem powiedział do Louisa "Did you fuck?", a Lou chyba powiedział coś w stylu "yeah" (0.26) Później Niall pyta się Harry’ego co robił poprzedniego dnia, a on nie zdążył odpowiedzieć, ponieważ wtrącił się Louis i powiedział, że stara się chodzić (to było baaardzo jednoznaczne) (3.07). W dodatku Liam zaczął się śmiać i spoglądać raz na Harry’ego, a raz na Louisa, czyli domyślił się o co chodzi. Później padło pytanie czy zespół mieszka razem. Chłopcy odpowiedzieli, że mieszkają osobno, ale Harry po cichu powiedział, że dwójka nadal mieszka razem i puścił oczko do Louisa (2.30). To skoro obaj są już dorośli, jeden z nich ma dziewczynę, mają wystarczająco dużo pieniędzy by zakupić osobne mieszkania to dlaczego mieszkają razem i w dodatku to ukrywają? Skoro Louis kocha Eleanor to powinien mieszkać z nią. 

A jak już mówimy o mieszkaniu razem. Jest 27.06.13r.: Harry tweetnął, że Marimba nie jest już jego budzikiem i nigdy nie będzie.
KLIK
Marimba to domyślny dzwonek dla iPhone'a. Większość użytkowników tego telefonu już nie zmienia budzika, bo po co, melodyjka całkiem dobrze budzi.
Tak samo Louis Tomlinson, pamiętacie?
KLIK
KLIK
Chyba Harry bardziej ogarnia jego budzik, niż on sam. Nie mniej jednak, chodziło tu o Marimbę, która budzi użytkowników iPhone'ów.
A Louis od wczoraj (27.06.13r.) iPhone'a nie ma, używa Androida, czyli nie platformy firmy Apple.
KLIK
Więc jest to prawdopodobne, że Android Louisa budzi Harry'ego.

Wtedy kiedy chłopcy byli w Niemczech na podpisywaniu płyt to dostali od fanki balon z napisem „I ship bullshit”. Spójrzcie na ich reakcję. Gdyby Louisa naprawdę to irytowało zareagowałby inaczej, prawda? Po prostu to nie on napisał tego tweeta, że Larry to bzdura (później wyjaśnię, dlaczego tak uważam).
Zdjęcie :


Kiedy chłopcy byli w programie u Alana Carra to Alan coś tam gadał i gadał i nagle powiedział ‘shit’. Wszyscy zaczęli się śmiać, a Louis nagle posmutniał (10.02). Zapewne przypomniał sobie swoje bullshit (tweet, że Larry to bzdura). Przyjrzyjcie się również Harry’emu kiedy Lou mówił coś o Eleanor. Wygląda to tak jakby zaciskał zęby (7.20). Później Louis szybko powiedział do Harry’ego, że będzie ok (7.56). 


Ogólnie uważam, że chłopcy zakochali się w sobie już w X Factor. Obejrzyjcie to nagranie: 


Padło pytanie kto był pierwszym, prawdziwym zauroczeniem Harry’ego. On odpowiedział, że Louis Tomlinson.
A teraz pytanie do was: dlaczego większość z was odebrała to jako żart? Dlaczego? Tych ‘żartów’ jest o wiele, wiele za dużo. Sami sobie wmawiacie, że Larry nie istnieje i przez to nie widzicie wielu rzeczy.
Jak wiadomo jakoś w grudniu 2010 roku Louis zerwał ze swoją dziewczyną Hannah Walker, tak naprawdę z niewiadomych powodów. Osobiście uważam, że po prostu zakochał się w Harrym i dlatego. To, że jest się homoseksualnym można sobie uświadomić nawet dopiero w wieku 20 lat. Zresztą może być również biseksualny.

Spójrzcie na ten artykuł z BlindGossip: KLIK
BlindGossip piszą różne plotki o celebrytach i przeważnie jest w nich sporo prawdy. Te plotki to rzeczy, o których większość ludzi nie wie, piszą coś typu, że ktoś się niedługo z kimś zaręczy, a będzie to specjalnie dla reklamy jakiegoś tam filmu itp. BlindGossip nigdy bezpośrednio nieokreślają o kogo im chodzi, to już nam pozostaje domyślić się. Kiedyś napisali artykuł o tym, że w pewnym bardzo popularnym boysbandzie (ile jest takich bardzo popularnych boysbandów, hm?) są dwa geje, a jeden z nich ma brodę (broda= przykrywka). Chcę wam również zwrócić uwagę na to, że BlindGossip zawsze bardzo uważnie dobierają zdjęcia do artykułów. Tutaj na zdjęciu macie pięciu chłopaków, w tym jednego blondyna. Pięciu chłopaków- kojarzy mi się to jedynie prócz 1D z The Wanted, ale tam nie ma blondyna. A napisali przecież, że jest to bardzo popularny boysband, więc sporo osób powinno go chociaż kojarzyć. Kolejną rzeczą jest to, że oni często dają pewne wskazówki w tych artykułach. Wskazówki te macie zaznaczone tutaj :


Naprawdę oczywiste jest to, że mieli na myśli tu naszych chłopców.

To teraz te tweety o Larrym i ta cała szopka. Jestem pewna, że management ma dostęp do konta Louisa, zresztą nie tylko jego, a całego zespołu i również El. O tym, że Larry to bzdura zapewne nie napisał Louis. To nie Louis to cholery wyzywał nas od fałszywych fanów, to nie jest dupek. To nie on blokował shipperów Larry’ego (ale swoją drogą to on kiedy spędzał akurat dzień z Hazzą ich odblokowywał, buntownik się z niego robi). Z tego konta ktoś najpierw blokuje shipperów Larry’ego, potem Lou ich odblokowuje, a potem ktoś ich znowu blokuje. Czy to nie jest dziwne? No chyba, że Lou ma jakieś rozdwojenie jaźni.
Jakoś tydzień/ 2 tygodnie temu Louis tym razem zablokował shipperkę Elounor (haha teraz to zapewne był Lou). Oto za jakie dwie rzeczy ją zablokował :Haha zazdrośnik.

Haha spójrzcie na reakcję Lou jak Harry spytał go czy jest bi :Jakaż słodka gejowska reakcja :3
Tak wy i tak odbierzecie to jako żart. 

Kiedyś przyjaciółka mamy Harry'ego napisała, że Louis ssie penisy lol.


Tweety Jay (mamy Louisa):


Myślę, że te argumenty, które podałam jednoznacznie wskazują, że tą dwójkę nie łączy platoniczna przyjaźń, a zdecydowanie coś więcej.

A więc... KLIK i KLIK Mamy tu zdjęcia (nie screeny) monitorów z bio Harry'ego. Dokładnie pamiętam, jak Hazz parę razy wtedy zmieniał bio i parę osób widziało tą wersję. Nie wiemy ile w tym prawdy, ile nie. Równie dobrze może to być przeróbka... 

Takie tam, wyszperane na Tumblr: KLIK Jakby wybrać już te litery, wychodzi nam: "LARRY WILL COME OUT SOON I PROMISE NOBODY WILL BE HURT" 
KLIK Tutaj znów omegle :)
KLIK A tu proszę, wszędzie kochany Modest.
Haha, gdybym mogła, uściskałabym tego gościa z całych sił, HAHAHA: KLIK 
A tu już tylko takie pocieszenie, Tumblr jest Larry Shipper? KLIK 
Nazywamsięjulky. (Hazza) z komentarzy. xx Och i podkreślę, że rzeczy z Omegle mogą być fejkowe, no ale kto wie, czy Harry i Louis nie siedzą tam? 

Więc teraz jest afera z tym 'no bo siostra Louisa napisała na Instagramie że Louis i Harry nie są razem'.
Ple, ple, ple.
Ja pierwszy raz jak to zobaczyłam zaczęłam się śmiać. To trochę głupie, że Twoja młodsza siostra gada o Twoim życiu uczuciowym. Przecież Louis i Harry mogliby to potwierdzić w każdym lepszym wywiadzie. Szczególnie Harry mógłby coś powiedzieć, skoro Larry nie jest prawdziwy. A on nie zaprzecza. Ciekawe czemu?
Jeśli sądzicie, że przez to, że siostra Lou powiedziała tak przez internet, na IG, Larry nie jest prawdziwy, to trochę beznadziejnie. Szczególnie, że na przykład Jay (mama Lou) napisała na tt, że Louis wraca od swojego husband Harry'ego, Robin (mąż mamy Harry'ego) tweetnął zdjęcie ich matching pluszaczków, Jay i Anne tweetowały sobie filmiki o Larry'm, rodziny H i L ogólnie do dzisiaj kontaktują się na tt i tak dalej, i tak dalej (zrobię Wam kiedyś masterposta z tymi tweetami rodzin H i L ale to dopiero w przyszłości). 
Więc siostrze Louisa nie należy wierzyć.

Popłakałam się, gdy to obejrzałam. Bardzo uważnie śledźcie ruchy Harry'ego i Louisa. Uprzedzam, że może to wywołać uszczerbki na waszej psychice. Jednak jakoś specjalnie mnie nie zdziwiło ich zachowanie i wczucie się, biorąc pod uwagę znaczenie tej piosenki: KLIK 

Dziennikarz E!News i zdobywca nagrody Emmy nie dowierza coś temu, ze Louis może mieć dziewczynę. KLIK
"Louis Tomlinson z One Direction ma od dłuższego czasu dziewczynę ?! AHAHAHAHA Nie mogę. Żartujecie tak ?!" 

Nie wiemy, czy to prawda, ale zobaczcie:


Tak w skrócie dziewczyna zapytała o Larrego,  Niall napisał jej, że wydaje mu się, że wszyscy już znają odpowiedź. 

(znaleziony TwitLonger)

Mój tata jest psychologiem głownie specjalizuje się w ludzkich zachowaniach, języka i ciała. Pokazałam mu wideo One Direction do analizy i doszedł do wniosku, że Harry i Louis są blisko, dbają o siebie nawzajem i są "wygodni" w obecności innych. [...] Powiedział również, że bliska przyjaźń i stałe dotykanie się opisałby znajomymi, którzy regularnie uprawiają sex. Zauważył też, dużą ilość zazdrości w ich interakcjach, doprowadziły do zawarcia w jakimś związku lub porozumieniu seksualnym, Harry jest niezwykle zaborczy i traci koncentrację, kiedy nie jest obiektem miłości Louisa. Louis jest znacznie łagodniejszy w stosunku do Harry'ego niż do innych chłopców [...] Sposób w jaki często poprawiają sobie ubrania, włosy i inne rzeczy pokazuje prawdziwą opiekę dla siebie. Odniósł się także do tego jakoby Louis był dominujący w stosunku, chociaż Louis jest bardziej ekstrawagancki, Harry ma "dziurawą" passę do tego osobowość. Jest osobą, która potrzebuje dużo pewności i uzupełniania co wydaje się pragnie dać Louis. W sumie stwierdził, że między nimi jest prawdziwa miłość i, że przyjmują oni tendencje małżeństwa, dało mu na myśl, że musieli być związku przez jakiś czas. 

TwitLonger -- KLIK

EDIT: ZNACZNIE TATUAŻU HARREGO -"17BLACK". MUSICIE PRZECZYTAĆ.
Nie wiem czy wiecie istnieje książka pt. "17BLACK and 29 red". Główny wątek romansu dotyczy dwóch kolesi Pip'a i Lindsaya.
Lindsay miał "lekkie loczki". Zupełnie jak Harry. Pip miał lekko ponad dwadzieścia lat. Zupełnie jak Louis. Między tą dwójką jest różnica wieku. Zupełnie jak pomiędzy Harrym i Lou.
Pip zaczyna także dorastać. I wygląda na to, że Louis również "zaczyna dorastać" troszkę, ponieważ mniej go obchodzi opinia innych. Pip jest także w związku, ale kocha Lindsaya. 
Lindsay w książce ma złamane serce,, ze względu na związek Pipa. Choć wie, że Pip go kocha.
W książce większość czasu są daleko od siebie (tak jak menagment powstrzymuje Larrego. publicznie są zawsze odseparowani od siebie).
Oboje za sobą tęsknią i chcą ze sobą być. Kiedy są ze sobą są jak "magnesy"- przyciągają się nawzajem, co także widzimy w momentach Larrego.
W książce Lindsay był czasami "bad boiem".
Harrego również możemy uznać za "bad boia" ze względu na te "małe rzeczy" które są przeciwne życzeniom menagmentu. 
Pip i Lindsay doznają dużego bólu i nadal są w sobie zakochani.

Trzecia książka z serii (ta była druga) będzie prawdopodobnie o tym jak Lindsay i Pip są razem.

Nie wiem czy to wszystko przypadek, ale HARRY MÓGŁ PRZECZYTAĆ TĄ KSIĄŻKĘ I WYTATUOWAĆ PIERWSZĄ CZĘŚĆ TYTUŁU. 
Może chciał powiedzieć, że kocha Lou i pewnego dnia z nim będzie.

EDIT1: Spójrzcie na okładkę książki -> http://photo.goodreads.com/books/1291018570l/9788166.jpg 
WYRAŹNIE WIDAĆ PODOBIEŃSTWO. MIĘDZY TATUAŻEM HAZZY (http://media.tumblr.com/tumblr_ma0ureoWyn1r28ltw.jpg) A TYM CO WIDNIEJE NA KSIĄŻCE! 

EDIT2: Tatuażysta który zrobił owy tatuaż, sam powiedział, że nie robi tatuażów gwazdom bo mają taką zachciankę, ŻE MUSI MIEĆ JAKIEŚ GŁĘBSZE ZNACZENIE! 
i naprawdę bardzo szczerze WĄTPIĘ ŻEBY ZNACZENIE 17BLACK JAKO SZCZĘŚCIE, SZCZĘŚLIWA LICZBA, MIAŁO GŁĘBOKIE ZNACZENIE. 
Tatuażysta by na pewno tak nie zrobił, bo to moim zdaniem nie ma znaczenia! 

EDIT3: Harry podobnież WYPEŁNIŁ SOBIE SWÓJ TATUAŻ Z GWIAZDĄ! 
WIECIE CO TO ZNACZY?! nie?! 

Otóż pewnego dnia, nie pamiętam kto (ale jestem pewna, że ktoś to powiedział), że jeśli jego tatuaż NIE JEST WYPEŁNIONY TO OZNACZA TO, ŻE NIE SĄ GOTOWI SIĘ UJAWNIĆ! 
A on go wypełnił... czy to znaczy... czy to znaczy..
ŻE SĄ GOTOWI BY SIĘ UJAWNIĆ?! :O
+ SPÓJRZCIE NA ZDJĘCIE ZE STUDIA TATUAŻU KIEDY HARRY PRAWDOPODOBNIE WYPEŁNIAŁ GWIAZDKĘ: http://distilleryimage5.s3.amazonaws.com/a17d4b5afa2111e1b1c522000a1de671_6.jpg
Na zdjęciu wyraźnie widać zdjęcie buta Lou'iego ( http://media.tumblr.com/tumblr_ma3t39u2Er1rnm6i3.jpg ) 
A TO ZNACZY.. ŻE RAZEM POSZLI WYPEŁNIĆ TATUAŻ HARREGO KTÓRY MA OZNACZAĆ, ŻE SO GOTOWI BY SIĘ UJAWNIĆ ?!
moje emocje..


EDIT4: Jestem pewna, że Harry niedługo objaśni swoją seksualność. 

*Słyszeliście o tym niby Harry/Niall switch ? 
Polega na tym, że cała uwaga (która nie ukrywajmy jest na Harrym który ma najwięcej fanek) ma być przenoszona na Nialla, bo niby ma się coś ważnego z Harrym wydarzyć..
Oczywiście ten switch moim zdaniem to bujda ale warto o tym wspomnieć.

*Harry bardzo często wychodzący ze swoim przyjacielem gejem Nickiem Grimshawem i jego innymi przyjaciółmi gejami do gejowskich klubów. OCZYWIŚCIE NIE MA W TYM NIC DZIWNEGO, ŻE OD CZASU DO CZASU WYSKOCZY Z KILKOMA GEJAMI DO GEJOWSKIEGO KLUBU. JA NIC NIE MOWIE, ale takie trochę podejrzane.


okej to tyle, bo moje emocje są w tej chwili tak rozszarpane przez to co właśnie piszę, że tylko płaczę. 

Oczywiście możecie nadal uważać, że tatuaż oznacza szczęście a te inne przypadkowe rzeczy są tylko przypadkowe :) 
ALE WYDAJĘ MI SIĘ, ŻE DOWODY SĄ PRZYTŁACZAJĄCE!
WYDAJE MI SIĘ, ŻE HARRY WRĘCZ NA PEWNO PRZECZYTAŁ TĄ KSIĄŻKĘ I UZNAŁ, ŻE ZBYT BARDZO PRZYPOMINA GO I JEGO ŻYCIE. PRZYPOMINAM TEŻ O OKŁADCE KSIĄŻKI I O GWIAZDCE. 

Wydaje mi się, że powinniście to przeczytać
TwitLonger -- KLIK i KLIK

A wracając jeszcze do tematu wspólnego mieszkania. Harry napisał kiedyś bardzo ciekawego tweeta. "Had a shoot today, and I fell asleep in a Grepefriut chair" Grepefriut chair.. Harry zazwyczaj pisze rzeczy dziwne.. po wpisaniu w google własnie tego wyrażenia dowiemy się (dzięki wikipedii), że jest to przezwisko na Louisa członka, co lepsze stronka ta została usunięta ! Jednak i tak ona będzie wyświetlana (mam nadzieję,że wiecie o co m chodzi..) wraz z wyjaśnieniem. Dowód :

Spójcie na na ich ręce, boże, czy to nie jest słodkie ? Tsa.. wy i tak powiecie, że to "zbieg okoliczności"

via. I Ship Bullshit Polska (facebook)
po prostu to przeczytajcie (tak wiem że jest tego dużo) 
X-Factor 2010 KLIK
październik 2012 KLIK
listopad 2012 KLIK
grudzień 2012 KLIK
styczeń 2013 KLIK
luty 2013 KLIK
marzec 2013 KLIK
kwiecień 2013 KLIK
maj 2013 KLIK
czerwiec 2013 KLIK

Inne:
Dlaczego Elounor to fałszywy związek? KLIK
Dlaczego Haylor to fałszywy związek? KLIK
They don't know about the up all nights pt 1 KLIK

Wypłynęło pewne nagranie, pewne zdjęcia ujrzały światło dzienne, fakty i dowody są niezbite...
Zacznę od początku...

1. Louis był na stacji benzynowej...
- KLIK
- KLIK
- KLIK
- KLIK
I jak wiemy kupił tam ulubiony film Harry'ego; "Love Actually" (ang. "To właśnie miłość).

2. Jak wiemy, Harry i Louis byli sami w tour busie. Przez cały wieczór i całą noc. Harry tweetnął cytat z piosenki, która jest w soudtracku w "Love Actually"; KLIK-to Tweet Hazzy: KLIK

3. No i po tym dniu, do sieci wypłynęły te oto zdjęcia:
-Louis i jego podrapane ciało, a przypominam, że Eleanor NIE MA z chłopcami w USA: KLIK
-Ręka Hazzy wystająca z tour busa w tym samym czasie, kiedy Larry byli w nim SAMI: KLIK

4. Fani, którzy stali pod tour busem mówili, że słyszeli dziwne dźwięki. Otóż... Wypłynęło pewne JEDNOZNACZNE nagranie: KLIK
Tak, oczywiście może być ono przeróbką, ale ktoś serio potrafiłby tak idealnie udawać głosy Harry'ego i Louisa oraz to sapanie i skrzypienie łóżka? Nie sądzę. Wszystko zaczyna się ze sobą wiązać, czyż nie?

5. Na koncercie Harry nie może usiąść na tyłku i widać, jak jego twarz mówi "AŁA!"? KLIK Czyli już wiemy, kto był na górze. Louis, powinieneś być nieco delikatniejszy.

Zdjęcie te zostały wykonane w dwa inne dni (albo w jakimś przybliżonym czasie) wyjaśnia to różne ubrania. Ale nie wydaje mi się, że El by tak szybko urosła.. W parę dni przerosła Louisa ? To jest nierealne. Czasem wydaje mi się, że Modest uważa że ludzie są głupi jak but z lewej nogi..


...

Dobra teraz trochę matematyki. Zliczmy ile razy już potwierdzono że Larry istnieje.
Nie jestem dobra z matmy ale chyba jest tego sporo biorąc pod uwagę fakt że potwierdzili to 5SOS, Union J i sam Liam, Liam Payne.
Znając was i tak coś wymyślicie.. a później będzie "ja wiedziałam/em od początku !" 

ok, więc wiem, że dawno nic tu nowego nie było ale nie miałam czasu  żeby to wszystko, za co przepraszam

prawdopodobnie Larry ujawni się 22 lutego - LINK

Harry zakrył tatuaż 'i can't change'
szczerze mówiąc nie wiem co o tym myśleć, jedni mówią że zakrył go ponieważ jednak potrafi się zmienić i to chyba wydaje mi się najbardziej wiarygodne.
W miejscu 'i can't change' wytatuował sobie kotwicę, co do tej kotwicy znalazłam tego tl :) LINK

15 komentarzy:

 1. Napracowałaś się dziewczyno : )
  Bardzo dobrze napisane ; )
  Wierzę w Larry'ego i nie przestanę ; )
  Pewnie dużo czasu nad tym spędziłaś i mam nadzieję, że inni to docenią ; )

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobra, tylko potem nie dziwcie się że hejterzy wyzywają ich od pedałów i ciot. Same z nich ich robicie
  -______-

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My nie robimy z nich pedałów i ciot - oni sami to robią :)
   Pedał i ciota trochę różni się od homoseksualisty, nie uważasz?

   Usuń
  2. Pedały to ty masz przy rowerze dziecko -,-

   Usuń
  3. to że toleruję osoby innej orientacji nie znaczy, że robię z nich pedałów :) czy bycie GEJEM, nie pedałem kochanie, gejem, jest takie złe? bo według mnie nie :) a jeżeli ktoś myśli inaczej to już jego sprawa :)

   Usuń
 3. A najgorsze jest to ,że oni się strasznie męczą :( Harry kocha Louisa a Louis kocha Harrego i to jest proste jak drut . ,3 Larrrryyy AWWWWWWWWWWWWW ;*

  OdpowiedzUsuń
 4. -,- A potem się dziwicie, że mówią, że 1D to pedały, a same z nich robią gejów. -,-

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kiedy ktoś mówi "1d to pedały" odpowiadam "nawet jeśli to co z tego" przecież sama uważam ich z gejów więc czemu miałabym przeczyć?

   Usuń
 5. Boli mnie to że oni cierpią . kocham ich, nie lubię jak facet z facetem albo baba z babą , ale ich kocham i dla nich będę to tolerować. Najgorsze jest to że muszą to ukrywać i że nie mogą być sobie normalnie uczuć okazywać

  OdpowiedzUsuń
 6. Podziwiam Cię bo naprawdę napracowałaś się nad tym artykułem ;* Wieżę w Larry'ego i uważam że oni dali już mam wystarczająco dużo znaków, aby każdy w to uwierzył i żeby niektóre fanki 1D nie hejtowały nas za nasze poglądy na temat ich orientacji i związków .. Osobiście toleruje związki homoseksualne i uważam że każdy powinnien mieć prawo do pokazanie/ujawnienia swojej orientacji .. Jak już Larry się ujawni wszyscy się przekonamy ile z naszych sióstr będzie z chłopakami na dobre i na źle ;) To tyle z mojej strony :)
  Pozdrawiam Nats xoxo

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie rozumiem niektórych, pedał a ciota to co innego -.- A tak w ogóle jest coś złego w tym, że są/mogą być inne orientacji? Sama jestem tolerancyjna, ale jeśli ty nie, to po prostu nie komentuj, chyba, że koniecznie chcesz bo istnieje coś takiego jak wolność słowa ;3

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale ty kłamiesz! To co? Nie może być już przyjaźni między dwoma chłopakami? Przyjaźni nie romansu, który ty tak podkreślasz w tym artykule!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 9. Do wczoraj byłam ES a teraz jestem LS ... Uwierz mi przekonałaś mnie .... i tak sb teraz oglądam teledyski i w sumie oni bardzo często na sb patrzą ogółem wyglądają jak para ... tylko mam mały problem dałabyś radę powysyłac mi linki do filmików bo żaden mi sie nie załadował :( Nwm dlaczego miałam same białe plamy :(

  OdpowiedzUsuń